Thincal 120 mg 84 Kapsül Kullanıcı Yorumları

Thincal 120 mg 84 Kapsül kullanıcı yorumları sayfasına hoş geldiniz. Bugün sizler için araştırdığımız konu Thincal zayıflama hapı… Bu hap ile ilgili spekülasyonlar var. Olumlu ve olumsuz görüş belirtenler var elbette. Şimdi siz değerli kullanıcıların faydasına olabilecek bilgilendirmelerde bulanacağız. Lütfen sonraki paragrafları dikkatle takip edin.

Thincal 120 mg 84 Kapsül

Thincal 120 mg 84 Kapsül yorum yapmaya değer bir konudur. Son zamanlarda zayıflama kaygısıyla zayıflama çayı, kapsülü veya hapı kullanan kişi sayısı bir hayli fazlalaşmış durumda… Thincal 120 mg 84 Kapsül şikayetleri var mı yok mu bilmiyoruz. Ancak şunu belirtelim ki sizin yorumlarınızı önemsiyoruz. Bunun için Thincal 120 mg 84 Kapsül hakkında bildiklerinizi bu sayfada bizimle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Bizde birazdan Thincal 120 mg 84 Kapsül nedir? sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Thincal 120 mg 84 Kapsül nedir?

İçerisinde mavi renkli 120 mg orlistat etken maddesi de içeren ve 42 ve 84 lü kapsüller halinde satışı yapılan bir zayıflama hapıdır. Thincal, mide ve bağırsak kanallarında bulunan lipaz enzimi (yani yağ depolanmasını önleyici) üzerinde etkiye sahip olduğu söylenmektedir. Besinlerle birlikte aldığımız yağların emilmesini yaklaşık olarak %30 oranında azalttığı söylenmektedir.

Bu husus tıbben ispatlanmış mı bilinmiyor ancak bilinen bir şey var ki o da popüler olmaya başlamış bir ürün olduğudur. Bir ayda yaklaşık 2,5 kilo vermeye sebep olduğu belirtilmektedir. Aşağıda yer alan video da bir kullanıcının görüşleri yer almaktadır. Dilerseniz izleyebilirsiniz.

Thincal 120 mg 84 Kapsül Uyarıları

Hamilelerin, 18 yaşından küçüklerin, belirli bir kronik hastalığı olanların ve emziren bayanların tüketmemesi önerilmektedir.

Thincal 120 mg 84 Kapsül kullanıcı yorumları

Sizler neler düşünüyorsunuz? bunları bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer zayıflama ürünleri hakkında kullanıcı yorumlarını merak ediyorsanız diğer konularımızı okuyabilir ve yorumlarda bulunabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.