Softem Arı Sütlü Ballı Sabun Kullananlar

Arı kolonilerin yoğun gayretleriyle özellikle yaz aylarında çalışarak didinerek elde ettikleri balı hepimiz biliriz. Bu bal sağlığımıza faydaları saymakla bitmez. Ancak balın sağlığımıza olduğu kadar cilt güzelliğimize de çokça faydaları olduğunu biliyor muydunuz? Bu buluşmamızda siz güzelliğine düşkün bayanlara softem arı sütlü ballı sabun özel bilgiler paylaşıp, kullanıcılarımızın yorumları ile baş başa bırakacağız.?

Tüm bu konular hakkında faydalı ve kolay bilgiler sunacağız. Yaşadığımız ülkede henüz yeni olan bir ürüne rağbet eden bayanların sayısı bir hayli fazla görünüyor. Bunu bildiğimizden dolayı sizleri hiç bekletmeden softem arı sütlü ballı sabun kullananlar olarak sizlere faydalı bilgiler sunalım istedik. Bu yazımızı okuyan siz değerli okuyucularımızdan bir isteğimiz var. İçinizden softem arı sütlü ballı sabun kullananlar varsa bu konuda bizi aydınlatabilirsiniz. Yazımız sonunda yer alan yorum kısmına düşüncelerinizi paylaşmanızı öneririz.

Bir de çok önemli bulduğumuz bir konu var ki bu da softem hindistan cevizi yağı… Bu yağ son zamanlarda bayanların ilgi gösterdiği diğer bir ürün. Peki gerçekten bu ürünler faydalı mı? Cildimize iyi geliyor mu? Tüm bu soruların cevabını yazımızın devamında görebilirsiniz.

Arılar sonbahar aylarından sonra ilkbaharla birlikte çiçek çiçek dolaşarak şifahanesini biz insanlar için dolduran ender bir varlıktır. Bal yüzyıllardır aslında yüz güzelliği için kullanılan özel bir bitki özüdür. Efsanelere göre kleopatra güzelliğini bal ile elde etmiştir. Ballı sabun ise organik olarak üretimi yapılan özel bir cilt bakım sabunu sınıfına girer. Bal, antimikrobiyal ve nemlendirici bir üründür.

Arı sütlü Ballı Sabunun Cilde Faydaları Nelerdir?


softem arı sütlü ballı sabun kullananlar
  1. Cildi gençleştirir ve canlandırır
  2. Antibakteriyel özelliği sayesinde ciltteki sivilceler, yara ve aknelerin en kısa zamanda iyileşmesine yardımcı olur.
  3. Cilt bakterilerinin oluşmasını engeller çünkü bu bakteriler cilt problemlerine yol açan bakterilerdir. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı da minimize eder.
  4. Cildin doğal yağ dengesini de düzenleyerek, cilt yüzeyindeki gözenekli kısımları tertemiz eder.
  5. Vücut bakımı ve temizliğinde kullanıldığında selülitlerin giderilmesi noktasında da takviye edicidir.
  6. Ballı sabun içeriğindeki E vitaminleri sayesinde ile cildimizi nemlendirerek, besler. Nemlenen ve beslenen cilt kısa süre içinde canlı bir hale kavuşur. Cildin tahriş olmasını önleyen ballı sabun her cilt tipine uygun olmakla birlikte özellikle hassas ciltliler için ideal bir üründür. İyi bir makyaj çıkarıcısı olan bu sabun makyaj öncesinde de cildi nemlendirmek amacıyla kullanılabilir.

Evet softem arı sütlü ballı sabun kullananlar olarak sizlerinde yorumlarını almak isteriz. Gerçekten bu marka ürün, yukarı da saydığımız tüm bu güzellik kaynağı şifa özelliklerine uygun mu üretilmiş? Sizler şayet alıp deneme fırsatı yakalamışsanız, bu konuda henüz kullanmamış olan okuyucularımızı da bilgilendirebilir siniz. Aldınız ve hiç memnun kalmadınız ise onu da yorum kısmına rahatlıkla yazabilirsiniz. Fikir ve görüşlerinizi diyetvezayiflama.net ekibi olarak sansürlemeden paylaşacağız.

Arı sütlü ballı sabun nasıl yapılır… Tıklayın


softem arı sütlü ballı sabun kullananlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.