Pan Plus Kapsül Kullanıcı Yorumları

Pan plus kapsül, söylenildiği gibi saç dökülmesini önlüyor mu? Siz daha önce Pan plus kapsül kullandınız mı? Eğer kullanmışsanız bizlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu ürünü alarak tuzağa mı düştünüz? Yahut Pan Plus Kapsül aldığınız ve kullandığınız için çok memnun mu kaldınız? Tavsiye ediyor musunuz? Pan Plus Kapsül kullanıcı yorumları ve Pan Plus Kapsül Kullanıcı şikayetleri sayfamız sizin için var!

Aslında Panplus kapsül içeriği hakkında çok fazla bilgi yer alamamasına rağmen popüler ürünler arasında yer almayı başarmış. Bugün sizler için araştırdığımız konu, Pan plus Kapsül. Bu kapsül sayesinde yıpranmış saçlara doğal ve besleyici ürün konsepti ile içeriklendirilmiş bu kapsüller önerilmektedir. Peki; gerçekten söylenildiği gibi günde 3 ten fazla olmamak koşulu ile tüketildiği zaman saç dökülmesini önlüyor mu? Yoksa sadece satış amacıyla söylenilmiş bir satış sloganından mı ibaret?

1 kapsül içeriğinde aktif madde olarak, 20 mg keratin, 60 mg Tiamin monohidrate (B1 vitamini), 60 mg Kalsiyum-d-pantotenat (B5 vitamini), 100 mg Tıbbi küf, 20 mg p-aminobenzoik asid, 20 mg L-Sistin bulunduğu için bu etkiye sahip olabildiği ifade edilmektedir Ancvak tüm bu içeriklere sahip olduğu ifade ediliyor olsa gerek ki fiyatı dudak uçuklatıyor. Neredeyse 200 TL!yi bulan fiyatı cidden kullanıcıların şikayet ettiği konular arasında olabilir…

Pan Plus Kullanım Şekli

Kullanım alanı itibariyle bayan ve erkek arasında herhangi bir fark olmadığı söylenmektedir. Daha evvel Almanların kullanıldığı söylenen ‘Pentagor’ adı verilen kapsül içeriğine sahip olduğu söyleniyor.

Sizlerde son zamanlarda bu ürünü kullandınız mı? 3 ile 6 ay kadar tüketilmesi şartıyla uzun vadede kullanılması firma tarafından önerilmektedir. Panplus firmasının bu kapsülü, 6 ve 12 aylık düzenli olarak kullanma talebinde bulunmasında, ekonomik kaygılarla mı güdüldüğü tam anlaşılamasa da biz sizlerin yorumlarını daha çok önemsediğimizi ifade etmek isteriz. Ayrıca etkisinin hissedilebilmesi için 3 ay süre ile beklenmesi gerektiği söylenmektedir.

Pan plus kapsül

Bu süreci şu cümlelerle ifade etmektedirler. Kafatası derimiz içerisinde yeni saç hücrelerinin ortaya çıkması ve kendini yenileyebilmesi ve çoğalabilmesi için bu zamana ihtiyaç vardır. Hatta 14 yaş üzeri çocukların bile kullanması uygun görüldüğü söylenmektedir.

Pan Plus Kullanımı İle İlgili Sakıncalar

Pan Plus gibi birçok üründe olduğu gibi bu kapsülün de hamilelerin ilk dönemlerinde kullanmaları tavsiye edilmemektedir.

Şimdi sizlerde, bu platformda aşağıda yer alan yorum kısmında rahatlıkla bu kapsül hakkında duygu düşünce ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmanızı öneririz.

Saç dökülmesi hakkında tüm detaylar ve çözüm önerileri için… TIKLAYIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.