İşte Müthiş etki! Salyangoz kremi!!!

0 61

Salyangoz doğada kendini yenileyebilen tek hayvandır. Salyangoz tarafından salgılanan allantoin vitamin, kalsiyum ve protein bakımından zengindir. Allantoin sayesinde cilt yenilenir ve akneler, aknelerin bıraktığı izler ve ince kırışıklıklar kaplanır. Salyangoz kremi alerjik değildir ve tüm cilt tipleriyle uyumludur.

Salyangoz Kremi Nedir?

Akne, kırışıklık ve ciltteki olumsuzluklar gibi lekelerin önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca günde iki kez sürekli uygulandığında, sürekli kilo kaybı ve kadınlarda doğum sonrası dikiş izlerinde şaşırtıcı sonuçlar verir. Tamamen iyileşmiş ve temizlenmiş ancak yara izleri ve yanık izlerini gidermek için çok etkili olan salyangoz krem, işlemden sonra kalan dikiş izleri üzerinde de başarılı sonuçlar verir. Burada dikkat edilmesi gereken tek şey, yara olmalıdır. Sürülecek alanda tamamen kapalı olmalıdır. Salyangoz kremi, güneş yanığı, kızarıklık ve güneş duyarlılığının neden olduğu tüm cilt problemlerinin doğal bir mucizesidir ve bu durum ciltte olası lekeleri önlemede büyük bir etkiye sahiptir.

Salyangoz Kremi Faydaları nelerdir?

Kuru cilt hassasiyetini azaltan ve kırışıklık oluşumuna karşı meyilli olan salyangoz kremi, erkeklerin tıraşından sonra oluşan tahriş ve kızarıklığın giderilmesinde de etkilidir.

Vücut derisi, ipek gibi pürüzsüz ve yumuşak bir görünüme sahip olacaktır.

Kadınlarda daha yaygın olan göz çemberleri ve boyun çizgileri oluşumunu yavaşlatır ve erken uygulandığında bu çizgilerin oluşumunu geciktirir.

Salyangoz kreminde bulunan allantoin sayesinde cilt yenilenir, tazelenir ve berraklaşır.

salyangoz kremi

Elastin maddesiyle cilde esneklik kazandırır.

Salyangoz kremindeki kollajen, cilt sıkılaştırma konusunda da aktiftir.

Salyangoz kreminin içerdiği glikolik asit, ölü cildin atılmasını sağlar ve böylece yeni cilt oluşumunu hızlandırır.

Yaşlanma karşıtı (ciltte yaşlanmayı geciktiren bir etki)

Salyangoz kremleri sivilcelerin sebep olduğu izleri temizler.

Fissür izlerini temizleyebilme özelliğine sahiptir.

Salyangoz kremi, doğumdan sonra ortaya çıkan cilt çatlaklarını söndürerek yavaş yavaş azaltır.

Kuru bir ciltte pürüzlülüğü azaltır, nemli tutar.

Vücut İzleri gibi birçok izleri azaltır ve söndürür.

Tıraş sonrası çıkıntıların giderilmesinde etkilidir.

Salyangozun etkisi bütün bu faydaların yani sıra cilde pürüzsüz, ipeksi bir görünüm ve yumuşaklık kazandırır.

Bir salyangozun etkisi, tüm faydalarının yanı sıra, cildi pürüzsüz, ipeksi ve yumuşak yapar.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır

Salyangoz kremini cildinize uygulamadan önce, sürdüğünüz alanın tamamen temizlenmiş ve yabancı maddelerden arındırılmış olmasına dikkat edin. Salyangoz kremleri, özellikle yatmadan önce, günde 2-3 kez ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Cilde iyice nüfuz edebilmek için krem ​​uyguladıktan sonra dairesel hareketlerle masaj yapıp cildin altına nüfuz etmesini sağlamalısınız. Gündüz, makyaj durumunda, makyajınızı yapın, Kremayı sürdükten sonra ve kuruduktan sonra cilde uygulayın.

Bir salyangoz kremi, sivilce ile mücadele etmesi, oluşabilecek kırışıklıkları önlemesi ile bilinir. Kırışıklıklar, çatlaklar, sivilce ve yara izleri, cildi canlandırması ve yenilemesi gibi etkiye sahip olması salyangoz kreminin özellikleridir. Ek olarak, yaşlanma karşıtı etki, sağlıklı ve daha rahat bir cilt için salyangoz salgısının önemini daha da artırarak kısa süreli mükemmel sonuçlar verir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.