Hızlı Kilo Alma Mümkün Mü? İşte Çözüm!

Hızlı kilo alma ilaçları elbette eczanelerden rahatlıkla bulunabilir. Ama biz kilo alma listesi ile uğraşmak yerine daha pratik ve uygulanabilir yöntemleri tercih etmeliyiz. Kilo almak için ne yemeliyiz, 1 haftada 5 kilo almak mümkün mü? Denenmiş kilo alma yöntemleri var mı? Çok zayıfım kilo almak istiyorum diyen tüm sıkıntılı arkadaşları bu yazımızı dikkatlice okumaya davet ediyorum. Kilo almak için doğal yöntemler için şimdi okumaya başlayabilirsiniz.

Mümkün olduğunca kısa sürede 5 kg, 10 kg veya daha hızlı bir şekilde mi kazanmak istiyorsunuz? Aşırı kilolu olan insanların kilo alamadıklarını ve önlerinde zor bir yol bulunduğunu okudunuz veya duydunuz! Cesaretiniz kırılmasın. Düşük kilo ve kilo alımı hakkında yanlışlıkla duyduklarınızı unutun. Size ayda 12 kg’a kadar nasıl artacağınızı göstereceğiz. Bu sayfa kilo almanıza yardımcı olmak için hazırlandı. Bilgi güçtür diyoruz.

‘’Kilo almak istiyorum, artık kas bağlamak istiyorum. Biraz olsun şişmanlamak istiyorum’’ diyorsanız İşte yapmanız gerekenler.

Zihinsel stres ve çok fazla stres yüzünden zayıfsınız. Sadece birkaç kilo almak daha iyi görünmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Şimdi bu sıkıntıyla yüzleşmiş birine kulak verelim ve ardından çareyi sunalım istiyoruz.

Şöyle diyor zayıf bir arkadaşımız; ‘’Birkaç yıl önce gençken, kilomun altında çok acı çektim ve kendime “Nasıl hızlı kilo alabilirim?” Diye sordum, nasıl yapacağımı ve yaşam kalitemi nasıl arttıracağımı bilmiyordum. Bütün gün yemek yiyebilirim ama maalesef hala aç bir kanca gibi görünüyorum. Ne yaparsam yapayım, işe yaramadı. Bir gün, öğrenci iken, bana nasıl hızlı kilo aldığını söyleyen biriyle tanıştım. Yeni bilgiyi hemen uygulamaya koydum, ilk ayda 8 kg, ikinci ayda 5 kg. yarım yılın ardından, 22 kg bile kazandım’’ İşte o arkadaşının bu zayıf arkadaşımıza sunduğu o ipucunu size sunalım.

Günlük kalori alımınızı artırın

Kaliteli yemek yediğinizden emin olun. Örnek: 1/2 L süt 1/2 L limonata diğer şekerli içeceklerden çok daha iyidir. Pilavlı hindi göğsü, 1 tabak spagetti vs.’den daha iyidir.

Stresten kaçının

Stres, Hızlı kilo almanızı önleyen bir stres hormonu olan kortizol seviyenizi artırır. Ayrıca yeterli uykunuz olduğundan da emin olun.

Yemek yeme alışkanlıklarını değiştirin

3-4 küçük öğün 1-2 büyük öğünden daha iyidir. Ek olarak, kalori miktarınızı daha küçük atıştırmalıklar veya 1-2 protein salınımı ile destekleyebilirsiniz. Günde en az 2 litre su iç. Vücudunuz% 70 sudan oluşur ve tüm gıdalar yeterli sıvı alımı ile daha iyi kullanılır.

hızlı kilo alma

Yeterli miktarda protein ve sağlıklı yağ alımıyla (çok fazla şeker ve karbonhidrattan kaçının) anabolizmayı (anabolik metabolizma) güçlendirmeyi sağlayın. Vücudunuz daha fazla testosteron ve HGH (büyüme hormonu) üretecektir. Bu, daha fazla yutulmuş gıdaları vücudun kendi dokularına yeniden katacaktır. Bu da hızlı kilo almanızı kolaylaştıracaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.