Herbalife Bitkisel Çayı Kullanıcı Yorumları

0 144

Bilindiği üzere piyasada birçok zayıflattığı öne sürülen doğal bitkisel ürünler mevcuttur. Bunlardan biri de Herbalife bitkisel çayı. Kimi duyumlara göre Tarım ve orman Bakanlığı onaylı olmakla birlikte Sağlık Bakanlığı onaylı ürün sertifikası bulunmadığı için henüz eczanelerde satışına izin verilmemiş. Bildiğiniz gibi son yıllarda bitkisel zayıflama çaylarına ilgi artmış durumda çoğunlukla 100 gramı 100-150 TL arasında satışa sunulan bu diyet ve zayıflama ürünlerinin gerçekten zayıflattığı doğru mu?

Bunu öğrenebilmek adına bizzat internet üzerinden satışı yapılan sitelerden alıp, deneyip kullanan siz değerli okurlarımıza sormayı tercih ettik. Kullanıcı yorumlarının önemine inanıyoruz. Sadece duyuntularla ve fiskos haberlerle yetinmeden bizzat kullanıcısı, yani sizlerden duymak istiyoruz.

İçimizden bu ürünü kullanıp ta memnun kalan, prospektüsünde yani içeriğinde yazılı bulunan özellik ve etkilerini hissettiğinize inanıyorsanız, henüz kullanmayan diğer kullanıcılara da tavsiye edebilirsiniz. Tam tersi kullanıp ta memnun kalmadınız mı? Bu durumda da henüz kullanmamış olan insanları da bilinçlendirmiş olursunuz.

Evet, Bizde bu yazımızda sizin sesinize ses olmak istiyoruz. Herbalife bitkisel çayı kullanıp ta memnun kalmadınız mı? Bunu bizimle paylaşabilirsiniz? Aşağıda yer alan yorum bölümüne görüşlerinizi, fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bizimle ve okuyacak diğer meraklılarına iletebilirsiniz. Yalnız şunu belirtelim ki; diyetvezayiflama.net sitemizde herhangi bir hakaret, aşağılama ifadesine izin veremiyoruz. Ancak olumlu ve olumsuz tüm eleştirinizi olduğu gibi paylaşmanızı istiyoruz.

Herbalife Bitkisel Çay

Herbalife Yan Etkileri Konusunda Kullanıcı Yorumları

Herbalife bitkisel çayı’nın yan etkileri var mı? Zararını duyan ve bizzat vücudunda olumsuzluklarını hisseden kullanıcı var mı? Tüm bunlar merak edilen sorular arasında…

İshal, böbrek taşı oluşumu, vücutta kızarma, tireme, terleme, yüksek tansiyon, ağız kuruluğu, bulantı, mide yanması gibi şikayetleri oluşan kullanıcılar var mı? Yoksa Herbalife bitkisel çayı hakkında bu tarz haberleri paylaşan kimseler art niyetli kimseler mi?

Tüm bu soruların doğruya en yakın cevap, bizzat bu çayı kullanan siz okuyucularımızın yorumları ışığında olanak sağlanmış olacaktır.

Tam tersi Herbalife bitkisel çayı hakkında faydasını gören, kilo verdiğini ifade eden kullanıcılarımıza da tavsiye ediyorsanız bunu bizimle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.