Hardline L-Carnitin Sıvı Kullanıcı yorumları

Hardline L-Carnitin 2000 mg gerçekten zayıflatır mı? , l Carnitine hap sanıldığının aksine zayıflatmıyor mu? En iyi L Carnitine hangi ölçüdedir?  L carnitine kampanya var mı? Fiyatı diğer diyet programlarına nazaran daha mı ucuz? L carnitine zayıflatır mı? Weider L-carnitine ve Ronıc L carnitine hakkında tüm kullanıcı yorumlarını okumak için okumaya devam ediniz. Sizlerde şayet Bu zayıflama ürününü alıp kullanmışsanız bizlerle olumlu veya olumsuz şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz. Bu vesileyle diğer kullanıcılarımıza da örnek olmuş olursunuz. Onlara alıp almaması gerektiği konusunda ön ayak olmuş olursunuz. Yorumlarınızı aşağıda yer alan boş kısma yazmayı unutmayınız. Şimdiden takipçilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hardline L-Carnitin Sıvı içeriğinde neler var?

Her servis 2000 mg L-Carnitine içeriği aşağıdaki gibidir.

100 mg Kafein  

Aspartam içermez

Karpuz Aroması

Carnitin içermektedir. Peki Carnitin nedir? Carnitin: biyolojik olarak sentezlenmiş olan  Lisin ve Methionin gibi aminoasitlerinden oluşan amino asit çeşididir.

L- Carnitin içeriği

Hardline L-Carnitin Sıvı nasıl kullanılır?

Hardline L-Carnitin Sıvı

Alınan bilgilere göre; Antrenmanlardan yaklaşık olarak 30-40 dakika önce 2-5 porsiyon arasında olam üzere 2 veya adet 4 kapsül tüketilmesi gerekiyor. Sabah kahvaltıdan yaklaşık olarak 2-2,5 saat sonra 2 porsiyon olmak üzere 2 adet kapsül tüketilmelidir. Öğle yemeğinden 2 saat sonra ise 2 adet porsiyon şeklinde 2 adet kapsül alınması gerektiği söylenmektedir.

Hardline L-Carnitine Sıvı Fiyatı ne kadar?

500 mg civarında olan 100 kapsüllük bir L-Carnitin Sıvı yaklaşık olarak 80 TL ile 100 TL arasında satışa sunulmaktadır. Sizler de ‘bu ürünü kullandım ve menün kalmadım’ veya ‘çok iyi zayıflattı’ diyorsanız bu yorum veya şikayetlerinizi takipçilerimizle paylaşmaktan çekinmeyin

Diğer zayıflama ürünleri hakkındaki konularımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.