Guarana Krem Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Guarana krem ünlü bir eczacının kendi müşterileri kullanımı için geliştirmiş olduğu bir kremdir. İddia edildiği kadarıyla guarana krem basen, bel, göbek gibi bölgesel olarak zayıflamaya yol açan özel bir krem ürünüdür. Son zamanlarda birçok ünlünün de sosyal medya üzerinden bu ürünün reklamını yaptıkları ve tavsiye ettikleri iddia edilmektedir. Bunlar gerçeği yansıtıyor mu? Yoksa sadece spekülatif haberlerden mi ibaret bunu siz kullanıcıların yorumlarından öğreneceğiz inşallah. Guarana krem şikayet ve Guarana krem kullanıcı yorumları sayfasına tekrar hoş geldiniz diyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki guarana erkek göbek inceltici krem olarak da kullanılabildiği söylentiler arasında yer almaktadır.

guarana krem kullanıcı yorumları

En iyi inceltici krem! Basen eriten krem! Yağ yakıcı krem! Göbek eriten krem gibi çok iddialı söylemlerle tanıtımı yapılsa da gerçeğe en yakın doğru kanaat ancak sizin şikayet ve yorumlarınızla şekillenecektir. Bunun için aşağıda yer alan yorum kısmına guarana krem kullanıcı yorumlarına düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayın. Guarana krem hakkında her ne kadar ‘göbek eriten krem 4 haftada 8 kilo’ verdiren krem olarak tanıtılsa da gerçeği ancak bizzat kullanan siz değerli okurlarımızdan öğreneceğiz.

Guarana Krem özellikleri nelerdir?

Antep ve Urfa yöresinin Cayenne adı verilen türü olan biberlerinden elde edildiği ve cilt dokusunu da üst kısmından ısıttığı ifade edilmektedir. Amazon ormanlarından elde edildiği söylenen Guarana bitkisi özü ve L.carnıtıne içeriği sayesinde de dokunun alt kısmındaki kaslara bitişik yağ depolarını böldüğü daha doğrusu parçaladığı ve vücudun boşaltım sistemine katılmasını sağladığı söylenmektedir.

Bu yöntem ile yağları eksilen derinin buruşma riski vardır. İşte bu buruşmayı önlemek için de guarana inceltici jel krem içerisine buğday özünden yapılmış olan yağı ve Hindistan’da üretildiği söylenen değişik bir bitkinin özleri eklenmiş…

Guarana Krem Fiyatı

Guarana krem fiyatları incelediğimiz bütün sitelerde aynı fiyat etiketiyle satılıyor. 1 Kutu Guarana krem satış fiyatı 89tl. Bir ürün heryerde aynı fiyattan satılıyor ise ürünü piyasaya sunan firma büyük ihtimalle fiyat anlaşması yapmıştır. Buda bir anlamda ürünü daha ucuza temin edemeyeceğiniz anlama geliyor. Etiklik konusuna değinmiyoruz.

Guarana Krem Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Şayet sizde Guarana Krem kullandıysanız krem hakkındaki görüş ve önerilerinizi sayfamızdan üye olmadan yapabilirsiniz. Ürün hakkında yapılan bütün yorumlar otomatik onaylanmaktadır. Lütfen yaptığınız yorumun sorumluluğunun size ait olduğunun bilincinde olun. Guarana Krem hakkında yapılan yorum öneri ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz.

Diğer zayıflatıcı özellikteki ürünler hakkında… Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.