Ender Saraç Sodalı Yeşil Çay Kürü

Daha önce sizlere Maranki soğan suyu küründen bahsetmiştik. Birçok kür tarifi sitemizde mevcuttur. Peki bu kürlerin en büyük faydası nedir? Bu soruların cevabını ileriki paragraflarda sunacağız. Saraç, bildiğimiz üzere zayıflama kürleri ve çözüm önerileri konusunda çok etkili bir doktordur. Onun yapmış olduğu zayıflama diyetleri sayesinde birçok kişi fazla kilolarından kurtulmuş ve yeni buluşlarını istekle takip etmektedir. Bizde bu yazımızda Saraç sodalı yeşil çay kürü tarifini sunacağız.

Malum olduğu üzere sodalı yeşil çay detoksu yapan kullanıcılar da mevcut. Bunun için sodalı yeşil çay kullanıcı yorumları çok önemlidir. Bunun için sizden bu konuda henüz tarifi bizden alıp uygulayacak kullanıcılar için çözüm önerileri ve tavsiyelerinizi sunmanızı rica ederiz. Sunacağımız soğan kürü tarifi yazımızın sonunda yer alan boş kısımda bildiğiniz pratik sonuçlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sodalı Yeşil Çay Kürü

Feridun Kunak, Canan Karatay, Ender Saraç ve Ender Saraç gibi alanındaki uzman hekimlerin tavsiyelerini resmi sayfaları üzerinden ve diyetvezayiflama.net sayfamızdan düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Soda Ve Yeşil Çayın Faydaları

Bildiğiniz gibi yeşil çayın hem zayıflatma hem de iştah açıcı özellikleri mevcuttur. Vücuttaki yağları yakarak mineral temel gereksinimlerini de büyük ölçüde karşılamaktadır. Ayrıca yeşil çay antioksidan özelliği sayesinde oksidatif stresi de önler. İçeriğindeki polfenol etken maddesi diğer birçok bitkide yer alan etken maddeler gibi yağ yakma özelliğine sahiptir. Bu özellik beyaz çayda da mevcuttur. Konuyla alakalı olarak çokça makale yayınlanmıştır. Soda veya maden suyu ise zayıflamaya yardımcı olan iyi bir doğal sudur. İnsan metabolizmasını hızlandırıcı etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra zayıflamayı da hızlandırmaktadır.

Ender Saraç Sodalı Yeşil Çay Kürü

Malzemeler: 1 Şişe kadar maden suyu, 1 adet küçük Limon, 2 tatlı kaşığı yeşil çay, 2-3 bardak kadarda içme suyu.

Ender Saraç Sodalı Yeşil Çay Kürü

Önce 2-3 bardak kadar suyumuzu kaynatırız. Sonra kaynama noktasına gelince iki tatlı kaşığı kadar yeşil çay ilave edilir ve yaklaşık olarak 10 dakika boyunca öylece bırakılır. Ardından limon ve soda da ilave edilir. Bu kür aç karnına muhakkak tüketilmelidir. 15 gün boyunca kullanılmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.