En Etkili Göbek Eritme Çayı

Göbek eritmek maalesef bayan kardeşlerimizin en büyük problemlerinden biri haline gelmiştir. İşte bundan dolayıdır ki genellikle egzersizlerle eritme yoluna gidildiğine şahit olmaktayız. Göbek yağı ve vücut yağlarını eritmek için çoğunlukla alt göbek karın egzersizleri yoluyla bölgesel yağ eritme üslupları uygulanırken, özellikle son dönemlerde çokça uygulanan yağ yakıcı zayıflatıcı çaylar sayesinde bu dertten de kurtulmuş görünmektedirler. Şimdi en etkili göbek eritme çayı tarifiniz birazdan sizlere sunacağız. Sizler de daha önce sitemizde yayınlanan diğer zayıflama çayı önerilerimize bakabilirsiniz. Sitemizde yayınladığımız bir kısım zayıflama çayı markahları hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz.

Sizler şimdi elinize kağıdı alıp notlarınızı alabilirsiniz.

En Etkili Göbek Eritme Çayı

Başlıyoruz.

Önce en etkili göbek eritme çayı için malzeme listemizi sunalım.

Malzemeler

1 litre kaynamış su

1 adet çubuk tarçın

1 kaşık kadar karanfil

1-2 adet limon

1 adet elma

1 kaşık kuru nane

1 kaşık kadar karabiber

1 şeker kaşığı zencefil

En etkili göbek eritme çayı nasıl yapılır? Kısaca tarifi.

Bilindiği üzere bir kısım bakteriler vücudumuz için çok faydalıdır. Bunlara iyi bakteri adını verebiliriz. Bu bakterilerin sayısını arttıran en önemli meyve elmadır. Ayrıca elma, kolesterol seviyesini de düşürdüğü gibi, bağırsaklarımızda faaliyet gösteren iyi huylu bakterilerin de sayısını bir hali arttırmaktadır. Tarçın ise vücudumuza tokluk hissimizi arttırarak, metabolik faaliyetlerimizi hızlandırarak daha fazla kilo vermemize yardımcı olmaktadır. Kürümüzde kullanacağımız ürünlerden biride Karanfil. Karanfil ise yine tarçının vazifesini görerek metabolizmamızı hızlandırarak yağ yakma seviyemizi pik düzeye çıkarmaktadır.

En Etkili Göbek Eritme Çayının Kullanılmayacağı Durumlar

Emzikli kadınların ve henüz yeni hamile olmuş olan bayanlar kullanmaması önerilmektedir. Herhangi aksi bir durumda da tıbbi müdahale gerektirecek bir durum oluşmadan önce doktor kontrolünde bu tarz kürlerin kullanılması daha uygundur.

En etkili göbek eritme çayı yapılışı

Öncelikle şunu belirtelim ki bu kürün gece hazırlanması şart. Çünkü sabahın ilk ışıklarına kadar bekletilmesi gerekiyor. Önce limonu dilimleyerek veya direk limon suyunu bir bardağa sıkarak bir demliğin içine boşaltın. Sonra 1 adet elmayı da küçük küçük dilimlere ayırarak demliğin veya kaynatılacak kabın içine koyun. 1 adet tarçını, 1 yemek kaşığı kadar karanfili, 1 yemek kaşığı kuru naneyi, 1 çay kaşığı veya şeker kaşığı kadar zencefili, 1 tatlı kaşığı kadar kara biberi de koyduktan sonra 1 litre suyu da hazırladığımız bu karışımın üzerine boşaltın. Daha sonra iyice karıştırmayı unutmayın. Sonra kapağı kapatıp demlemeye bırakabilirsiniz!

Sabaha kadar bekletmeye bıraktığınız bu kürümüzü yaklaşık 3 öğün boyunca aç karnına tüketeceksiniz. Yalnız 1 bardaktan fazla tüketmeyin.

Afiyet olsun diyelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.