Ebru Şallı’dan Sindirimi Hızlandıran Çay Tarifi

0 64

Merhaba sevgili diyetvezayıflama.net okuyucuları. Bu gün siz değerli okuyucularımıza uygularken zevk alacağınız sindirimi hızlandıran çay  tarifini  paylaşacağım. Tüm bireylerde genel olarak  acaba şunu yersem kilo alırmıyım diye oluşan algıları yıkmaya çalışacağız.

Tabii ki bunu açıklardan son yıllarda çok popüler olan ve hepimiz zevkle takip ettiği Ebru ŞALLI nın değerli görüşlerinden yararlanacağız. Ebru ŞALLI nın  açıklamalarına göre kendi formunu plates ve sindirimi hızlandıran çay  tarifi sayesinde koruduğunu görmekteyiz.

Sindirimi hızlandıran çay  kullandığımız zaman vücudumuza aldığımız besinleri daha hızlı yakımını gerçekleştireceği için kilo vermemiz otomatikmen daha da hızlı olacaktır.Sindirimi hızlandırmak için tüm öğünlerimizi düzenli yemeliyiz.

Kahvaltı yapmanın insan metabolizmasını yavaşlattığı gibi yanlış bir kanı vardır. Kesinlikle sabah kahvaltısı dahil tüm  öğünlerimizi yapacağız. Bu öğünlerde fazla yamek yemekten kaçınacağız. Yani çok öğün az yemek şeklinde olacaktır.Bir günde 3 öğün yerine 5-6 öğün az yemek daha da yararlı olacaktır.

Ebru Şallı’dan Sindirimi Hızlandıran Çay Tarifi

SİNDİRİMİ Hızlandıran Çay Tarifi

Malzemeler

  • 1 çubuk tarçın
  • 1 kaşıkı yeşil çay
  • 1 kaşık  sinameki (çay kaşığı)
  • 1 tatlı kaşığı kadarmelisa çayı

Çayın Yapılışı

Bütün  malzemeleri bir kapta karıştırıp 5 dakika demleyin. Oluşturduğumuz bu karışımı günde ortalama 2 fincan içerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.