DMCA

Posted on

Yazan Admin Yayınlanan13 / 02/2020
Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyarsınız. 1998 Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na uygun, metni http://www.copyright.gov/legislation/dmca.pdf adresindeki ABD Telif Hakkı Bürosu web sitesinde bulunabilir, taahhüt edilen telif hakkı ihlali iddialarına süratle cevaplanmıştır. bu hak iddialarının seçim örnek bildirimde olduğu Belirlenmiş Telif Hakkı Temsilcisine bildirilmesi için lütfen ve / veya web sitesinde (“Site”) kullanın.

Lütfen, DMCA İddia Edilen İhlal Bildirimi’ni tamamlamayı ve sunarak ‘nin Atanmış Telif Hakkı Aracısı. Aşağıda açıklanacak gibi Bildirimi kullanabilirsiniz sonra, kendi takdirine bağlı olarak, itiraz edilen içeriğin Site’den kaldırılması da dahil olmak üzere uygun gördüğü.

DMCA İhlal İddiası Bildirimi (“Bildirim”)

İhlal edildiğini iddia edilen telif hakkıyla korunan eseri nasıl kullanılacağı veya bu bildirimde birden çok telif hakkıyla korunan eser varsa – ihlal edilmiştir.
URL’leri veya söz konusu materyalin içeride çalışma bağlantısı. (Veya hak ihlali faaliyeti konusunu) ve tr.
Şirket bağlantınızı (varsa), postalarınızı, telefonunuzu ve varsa e-postalarınızı sağlayın.
Metnine ekleyin ifadelerini ekleyin:
“Bu vesileyle, telif hakkıyla korunan materyalin tartışmalı kullanımının telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa (örn. Adil kullanım olarak) yönetmek yetkilendirilmediğine iyi niyetle inanıyorum.”
“İşbu Bildirimde yer alan ilişkinizi doğru yalan ve yalan beyanda bulunma cezası altında, telif hakkının sahibi veya sahibi adına, telif hakkı veya münhasır olduğu iddia etti. ederim.”
Tam yasal reklamınızı ve elektronik veya fiziksel imzanızı sağlayın.
Bu Bildirimi, tüm öğeler tamamlanmış olarak e-posta adresimize iletin cahittoprak63@gmail.com