Dexx Diyeti Faydalı mı Zararlı mı? İşte Cevabı!

0 94

Son günlerde onlarca diyet programı ve yüzler diyet içeriğine sahip olduğu söylenen diyet paketleri zayıflamak isteyenlerin gündemine girmiş durumdadır. Dexx diyeti de bunlardan biridir. Peki dexx diyeti programı nasıldır? Ne şekilde uygulanıyor? Dexx diyeti uygulayanlar başarılı oluyor mu? Gerçekten zayıflatıyor mu? Dexx diyeti kullanıcı yorumları sayfamıza şimdiden hoş geldiniz. Birazdan tüm detaylarıyla Dexx diyeti içeriği, Dexx diyeti nasıl uygulanır? Dexx diyetinin içeriğinin zayıflatmaya katkısı var mı? Tüm bu soru ve sorunlara çözüm aralayacağız.

Dexx Diyet Seti Başlangıç ve Devam olmak üzere 16 günlük kullanıma uygun olarak üretilmiş bir zayıflama ürünüdür. Toplam olarak yaklaşık 1 günlük diyetin yerini aldığı söyleniyor. Başlangıcı 2 gün, devamı ise 14 gün kullanılmaktadır. Özellikle bu ürünleri yoğurt ve yağsız süt ile tüketilmesi önerilmektedir.

Dexx Diyeti İçeriğinde Ne Var?

Protein, potasyum, kalsiyum, fosfor, magnezyum, demir, karbonhidrat, katı yağ, vitamin d, vitamin e, vitamin k, doymuş yağ asitleri, vitamin c, vitamin b1, vitamin b2, folik asit, pantotenik asit, vitamin doymamış yağ asitleri, çoklu doymamış yağ asitleri, vitamin a, niyasin, vitamin b6, diyet lifleri, sodyum, çinko, bakır, iyodin, manganez, selenyum, b12, biyotin ve ekmek birimleri yer aldığı söylenmektedir. Ayrıca  her 100 gr için ürünün kalorisi: 119 kkal

Dexx Diyeti Zayıflatıyor Mu?

Dexx diyetinin hedefinde vücuttaki kas oranına zarar verilmeden vücudun uygun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmak şeklinde ifade edilmektedir. Bunun yanı sıra yeme ve içme tarzını da düzenlediği ve şahsın verdiğiniz kiloyu tekrar almaması olarak bir hedef belirlediği söyleniyor.

Dexx Diyeti Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Start ürünü ile başlanması lazım. Start ürününün kullanım süresi yaklaşık olarak ilk iki gün olduğu söylenmektedir. Bu ise; 200 mililitre az yağlı süt ile 4 ölçülü kaşığı ile konulacak olan START ürünü şeklindedir. Günde 3 ile 5 defa defa alınacak. Bu ürün yaklaşık 2 gün kullanılacak deniyor. Ayrıca bu zaman zarfında günde 2 ile 3 litre arasında su içilmesi de öneriliyor. Diyetin başarılı olması için bu iki gün çok önemli…

Dexx Diyetinde Üçüncü Gün ne yapılmalı?

Üçüncü gün, sabahleyin saat 11 e kadar muhakkak kahvaltı yapılması gerektiği ve kahvaltıda bal (bir dilim ekmek ile birlikte 2-3 dilim çavdar ekmeği veya peynir (bir dilim), reçel, sebzelerden havuç, biber, haşlanmış yumurta, 5 – 7 adet zeytin, marul, salatalık ve domates yenilebilir.

Kahvaltıdan yaklaşık 5 saat sonra da 2. kutu öğle yemeği yerine başlanması öneriliyor.

Sonra 5 saat arayla yani saat akşam 20:00′de akşam yemeği yerine yine 2. kutuyu alınması lazım. 2.kutu (büyük kutu) 300ml mililitre az yağlı süt veya yoğurt ile iki ölçüm kaşığı Dexx öğle yemeği ve akşam yemeği yerine alınması tavsiye ediliyor. Başlangıçta büyük kutu 5 saat aralar ile 2 kez alınacaktır. Kendinizi çok aç hissederseniz salatalık, yeşillik, domates veya biber yiyebilirsiniz.

dexx diyeti

Genel Tavsiyeler

Yağlar

Sıvıyağ, çikolata, şeker, katıyağ, pasta sadece tat verebilecek kadar alınmalı

Proteinler

Bunlar gizli yağ olan ürünlerdir. Örneğin Peynir, sosis, et, balık gibi ürünlerdir. Bunlar orta şekilde yenilmelidir. Örneğin ince bir dilim peynir ancak İnce bir dilim ekmekle yenilmeli.

Karbonhidratlar

Bunlar bol bol yenilebilecek gıdalardır. Bunlar sebze, meyve veya tahıl ürünleridir.

Dexx Diyeti zayıflamaya katkısı var mı?

1) Yemeklerden önce 1 bardak su içilmesi öneriliyor..

2) Bir öğünü 15 dakikadan daha az bir zamanda bitirmeyiniz.

3) Yemek yeme oranında aşırıya kaılmamalı

4) Yağı alınmış yiyecekler almaya dikkat edilmelidir.

5) Öğle ve akşam yemeklerinde salata bulundurmaya çalışmak gerekiyor.

Dexx diyeti kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Sizlerde dexx diyeti kullanıcısı iseniz bizlere bu ürün hakkında olumlu veya olumsuz tüm görüşlerinizi paylaşabiliriz. Biz bu ürünün satıcı ve pazarlama sitesi değiliz. Öncelikle bunu ifade etmek isteriz. Bundan dolayı da rahatlıkla görüşlerinizi aşağıdaki boş kısma yazabilirsiniz. Bu vesileyle diğer kullanıcılara da katkı sağlamış olursunuz. Şikayetlerinizi ve görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Diğer zayıflama ürünleri kullanıcı yorumları için sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.