Chaleur Yüz Maskesi… denediniz mi!

Bildiğiniz gibi son günlerde yüz maskesi konusunda adından sıkça söz ettiren yüz maskesi markaları var. Bu yüz maskeleri evde yapılan kolay maskelerden değil elbette… Daha detaylı bir araştırma ve emeğin ürünü olarak ortaya çıkan yüz maskeleridir. Genellikle pürüzsüz cilt için maske alma gereği duyar çoğu bayanlar… Yüz maskesi erkek için de kullanılamaz mı? Elbette onlar için de üretimi yapılan yüz maskeleri var. Yüz temizleyici maske bakımı yapabilmek erkeklere hem zaman kaybı hem de çok yorucu geliyor bildiğiniz gibi… Bildiğiniz gibi yüz maskesinin kullanım amacı cildi derinlemesine temizleyen maskeler olmasında yatmaktadır. Bir de yüz maskesinin fiyatları alım ve kullanımı konusunda belirleyici rol oynar… Şimdi sizlere bu maskelerden biri ve en çok arananlar listesinde ön sıralarda olduğunu tahmin ettiğimiz Chaleur yüz maskesi veya diğer adıyla ‘kendinden ısınan yüz bakım maskesi’ ile tanıştıracağız.

Chaleur yüz maskesi özellikleri

Cilt bakımınız için mükemmel bir ortam oluşturduğu ifade edilen Chaleur yüz maskesi, bu özelliğini ısı vermesinden almaktadır. Isı geçirme özelliği sayesinde Chaleur yüz maskesi, yaşlanmaya ait tüm belirtileri tersyüz etmede çokça etkili ürünler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. 20-30 dakika rahatlatıcı bir ısı ve hidratasyon sayesinde kırışıklıklar ve ince çizgileri bir anda yumuşatılmasına yardımcı olduğu söylenmektedir. Detoks etkisine de sahip olduğu söylenen Chaleur yüz maskesi ile cildi tazeleyip ışıltılı bir görünüme kavuşturduğu dillendirilmektedir.

Chaleur yüz maskesi

İçindekiler: Siyah lav kayası, Doğal mineraller, kelp, demir, magnezyum, petrolatum, deniz yosunu ve uçucu yağlar içerdiği ifade edilen Chaleur maskenin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verebiliriz.

Chaleur maske satın almak isterseniz. Tıklayın.

Chaleur Maske Nasıl Kullanılır?

  1. Maskeyi uygulamadan önce muhakkak cildin temiz olması gerekir. Paketi tepe kısmından açın fakat maskeyi henüz içinden çıkarmayın.
  2. Paketin içine, elinizi yıkayabileceğiniz kadar bir miktar sıcak (kaynar derecede olmamalı)  su ile doldurun ve 30-60 saniye miktarınca bekletin.
  3. Chaleur maskenin yeterli miktarda su alması için paketi elinizle tutar vaziyette hafifçe çalkaladıktan sonra ve fazla olan suyu dışarı boşaltın. Paketi alttan birazcık itip maskeyi yavaşça yukarıdan alın. Şayet içesinde sızan bir suyu varsa, yüz bölgenize koymadan önce bir havlu üzerinde kurulamaya çalışın
  4. Bu size kalmış ama maskeyi yüzünüze yerleştirmeden önce krem maske veya yenileyici serum sürün ve maskeyi yüzünüzün üzerine yerleştirin. 15-20 dakika kadar uzanın ve cilt bakımınızın tadını çıkarmaya bakın.
  5. Süre bittiğinde maskeyi yüzünüzün üzerinden kaldırın ve atın. Cildinizi de yumuşak bir kâğıt mendil ile temizledikten sonra nemlendirici uygulamayı unutmayın.

Chaleur maske resmi dispribütör sayfası için… Tıklayın.

Chaleur maskeyi satın alıp denemek için… Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.