Aşı Hakkında Korkunç Bilgi

0 102

Bebek ölümlerinin büyük bir kısmı, tetanos, difteri, boğmaca ve benzeri hastalıkların aşılarının gerçekleştirildiği ilk üç hafta sonrasında gerçekleştiği ifade ediliyor. Bunu biz demiyoruz. Bu konuda mütehassıs olan bilim adamlarından biri, Dr Russell Blaylock söylüyor. Çocuklarda görülen havale benzeri durumların aşı sonrasında olması olası değil normalde ancak bu tür olaylar neden gerçekleşiyor peki? İşte bu yazımızda Aşı hakkında korkunç bilgilerle karşı karşıya geleceksiniz.

Finlandiya Eski Sağlık Bakanı Rauni Kilde’de benzer ifadelerle sağlık sektöründe dev şirketlerin- özellikle aşı üreten şirketlerin ve gizli bazı örgütlerin adeta aşıyı biyolojik birer silah olarak kullandıklarını ifade etti. Konu hakkında Aşı tacirlerinin büyük oranda vurgunlar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Nöroloji uzmanı olan Dr. Russell Blaylock’da bir konuşmasında  bu tehlikeye dikkat çekiyor. Ve şöyle diyor: ‘Eğer bağışıklık sistemini uyarırsan, bugün otizmin çıktığı gibi, hamileyken aşıladığın kadının çocuğu 20 yıl sonra şizofreni çıkacak’

Çoğunlukla aşıların üretim merkezi Çin’dir. Normal şartlar altında Amerika Birleşik Devletleri bile 2-3 yılda bir kontrol edildiği halde Çin gibi adeta üretim merkezi olan bir ülke de neredeyse 13-15 yılda bir aşı kontrolleri ve içerik analizleri gerçekleştiriliyor.

Yapılan yoğun araştırmalara göre ani bebek ölümleri Boğmaca aşılarının yapıldığı ilk üç hafta içinde   %65-70 seviyelerinde meydana geldiği ifade ediliyor.

Aşı hakkında

İşte Aşı Hakkında Korkunç Bilgiler

– Bağışıklığı sistemini bastırdığı söyleniyor.(KKK ve HIB)

– Kişi hayatı boyunca vücutta kalıcı olarak kalıtımsal etkisi olduğu söyleniyor. Kızamık virüsü yaşlı bireylerin %20 oranında beyninde ve %45 oranında ise diğer doku ve hücrelerinde tespit edildiği ifade ediliyor.

– 1970 yılında her çocuk felç olayında Çocuk Felci aşısından ötürü gerçekleştiği yapılan araştırmalarda rastlanan bulgular arasında…

ABD’de canlı çocuk felci aşısı neden yasak hiç düşündünüz mü?

En Zararlı Aşı Türü Hangileridir?

Hepatit B aşısının sinir sistemini felce uğratan en ciddi zarara yol açan aşı olduğu söylenmektedir.

2003 yılında küçük çocuklara grip aşısı yapılmaya başlandıktan kısa süre sonra 5 yaş altı çocuklardan grip yüzünden ölen çocukların sayısı maalesef 12′den 90’a çıkmıştır.

2 yaş üstü canlı grip aşısı % 33 etkili iken, zayıflatılmış grip aşısı % 36 oranında etkili olduğu ifade edilmektedir.

Aşı Uygulamaları

İşte Aşı uygulamaları ile ilgili bazı değerlendirmeler

  1. Kızamıkçık aşısının kadınlarda %55-60 oranında eklem ve kas iltihaplanmalarına neden olduğu söylenmektedir.
  2. Tıpta doktorluk yapan bir çok vatandaşın kızamık aşısı olmayı reddettikleri ifade ediliyor.
  3. Kadın ve doğum uzmanı doktorların %80-90’ı aşı olmayı reddettikleri ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.