Acıkmadan kilo verme yöntemi bulundu!

Kilo vermekte zorlanıyor musunuz? Yoksa daha hızlı kaybetmek ister misin? Doğru yere geldiniz. Acıkmadan kilo verme ye hazır olun.

Üzücü gerçek şu; geleneksel fikirlerin -daha az yiyin, daha çok koşun- uzun vadede bu maalesef işe yaramamaktadır. Sonunda neredeyse herkes pes eder. Bu yüzden de obezite salgını var. Neyse ki daha iyi bir yol var. Şimdi acıkmadan kilo verme yöntemi nasıl mümkün bakalım.

Acıkmadan kilo verme yöntemi

Kilonuz hormonal olarak düzenler, Yağ depolayan hormonlarınızı ve insülin seviyenizi düşürürseniz, fazla acıkmadan kilo verme için daha kolay bir zamana sahip olabilirsiniz. Şimdi acıkmadan kilo verme yöntemlerinden bahsedebiliriz.

En iyi 18 kilo kaybı ipuçları

Hazır mısınız? İşte başlıyoruz. Listenin en başından başlayın (en önemlisi) ve istediğiniz kadar aşağı inin. Tüm hakkında okumak için herhangi bir ipucuna takip edin. Belki de sadece ilk tavsiyeye veya en sondaki tavsiyeye ihtiyacın var?

 1. Düşük karbonhidrat diyeti seçin
 2. Açken ye
 3. Gerçek yemek ye
 4. Sadece açken yiyin
 5. İlerlemenizi akıllıca ölçün
 6. Kalıcı ol
 7. Meyve kaçının
 8. Bira kaçının
 9. Yapay tatlandırıcılardan kaçının
 10. Herhangi bir ilacı gözden geçirin
 11. Daha az stres yap, daha çok uyu
 12. Süt ürünleri ve fındık az
 13. Ek vitamin ve mineraller
 14. Aralıklı oruç kullanın
 15. Akıllıca egzersiz yapın
 16. Optimal ketoz elde etmek
 17. Hormonlarınızı kontrol ettirin
 18. Zayıflama haplarını düşünün (eğer çaresizse)

Bunlardan sadece bir tanesi hakkında detaya inelim mi? Buyrun

Sadece açken yemek yemek neden önemlidir?

Düşük karbonhidrat diyeti başlatırken en sık karşılaşılan hata: hala yağlardan korkarken karbonhidrat alımını azaltmak… Karbonhidrat ve yağ vücudun iki ana enerji kaynağıdır ve bunlardan en az birine ihtiyacın vardır. Formül tam olarak şu: Düşük karbonhidrat ve düşük yağ oranı = açlık

Gereksiz atıştırma işlemlerini sınırlandırmanız çok önemlidir. Gereksiz atıştırma, diyette sorun olabilir. Bazı şeyler lezzetli ve hazır olmaları nedeniyle kolayca yenilebilir. İşte düşük karbonhidrat diyeti için dikkat edilmesi gereken üç ortak tuzak:

 1. Krema ve peynir gibi süt ürünleri. Memnun kaldıkça pişirme konusunda iyi çalışırlar. Sorun, TV’nin önünde akşamları aç olmadan çok fazla peynirin içilmesidir. Buna dikkat et. Ya da zaten doluyken ve sadece tadı güzel olduğu için yemeye devam edin. Ya da başka bir ortak suçlu: Günde birçok kez kahvede bir sürü ağır krema.
 2. Fındık. Ne kadar dolu olursanız olun, fındıklar bitinceye kadar yemek çok kolaydır. Bir ipucu: Bilime göre, tuzlu kuruyemişlerin tuzsuz kuruyemişlerden daha fazla yemeyi bırakması daha zordur. Tuzlu kuruyemişler sizi fazla yemek yemeye özendirir. Bilmek güzel. Başka bir ipucu: Torbanın tamamını kanepeye getirmekten kaçının, tercihen bunun yerine küçük bir kâse seçin. Aç olsam da olmasam da, önümdeki bütün fındıkları sık sık yerim.
 3. Düşük karbonhidratla pişirme. Sadece badem unu ve unlu mamuller ve çerezler üzerine atıştırma tatlandırıcılar kullanıyor olsanız bile, genellikle aç olmadığınız zamanlarda ek yem sağlar… ve evet, bu kilo kaybınızı yavaşlatır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.