9 Günde 5 Kilo Zayıflamak Mümkün. İşte Çözüm!

9 günde 5 kilo zayıflamak mümkün mü? Bu soruyu hepinizin içinizden mırıldandığını duyar gibiyiz. Söyleyin. Çekinmeyin. Ancak pirinç diyeti ile zayıflayanları duyduğunuzda gözlerinize inanamayacaksınız. Bu makalemizde sizlere en güncek pirinç diyeti listesini sunacağız. Pirinç diyeti tarifi konusunda zihninizde hiçbir şüpheye yer bırakmadan tüm detaylarıyla tarif edeceğiz. Evet, pirinç diyeti nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını birazdan sizlere ayrıntılarıyla sunacağız.

Limon diyeti gibi hızlı, etkili ve şok emici bir diyet de pirinç diyetidir. Ağırlıklı olarak pirinç menüleri içeren 9 günlük bir programımız var. Limon gibi pirinç de vücudun boşaltılması ve arındırılması için fayda sağlar ve suyun tutulması ile mücadeleye yardımcı olur. 9 günde 5 kilo zayıflamak mümkün. Dersinize iyi çalışırsanız, hızlı kilo kaybedersiniz. Ancak verilen yiyeceklerin miktarına dayanarak çok uzun süre takip edemeyebilirsiniz: Diyet menümüzde pirinç, beyaz et, balık, meyve ve sebzeler olmalıdır. Ayrıca başarı şansı arttırılmak isteniyorsa daha sonra çeşitli ve dengeli bir diyet takip etmelidir. Pirinç diyeti, glutenden kaçınmak isteyen ve 9 günde 5 kilo zayıflamak isteyen herkes için uygun bir diyettir.

Pirinç Diyeti İle 9 Günde 5 Kilo zayıflamak mümkün

9 günde 5 kilo zayıflamak

Pirinç diyeti hızlı kilo vermede başarılı mı? Şema nedir? İdeal menüler nelerdir? Herhangi bir kontrendikasyon var mı? Bilmeniz gereken her şeyi burada paylaşıyoruz. Fakat pirinç diyeti gerçekten işe yarıyor mu? İçeriğinde neler var? Tüm bu soruları yanıtlamadan önce, bir adım geriye gitmek ve pirincin özelliklerini ve faydalarını tanıtmak uygun olacaktır.

Nasıl Yapılır? Pirincin Diyetinize Faydaları

Pirinç, dikkat edilmesi gereken bir besindir ve aslında yüzyıllardır kullandığımız özel bir diyet ürünüdür. Diyetlerin dışında bile, günlük yaşamımıza birçok yönden herkes için faydalı özelliklere sahiptir. Öncelikle pirinç, detoks diyeti konusunda, özellikle de yenilenmeniz gerektiğinde size yardımcı olmak için mükemmel olan, detoksifiye edici bir besindir. Örneğin, kahverengi pirinç lif bakımından çok zengindir, sindirime yardımcı olur ve özellikle kabızlığa karşı büyük bir destek üründür. Tabii ki, doğru pirinci seçmeliyiz, bu da çok önemlidir. Beyaz pirinç, yaşlı nenelerimizin en çok bildiği, etkili miktarda nişasta içeriği bulunmaktadır. Pirinç, gluten oranı düşüktür ve bu yönüyle kilo ve obezite hastalığı olan kişiler için mükemmel bir besin yapar. Bunun yanı sıra kırmızı pirinç ve siyah pirinç (veya Venüs pirinci ), hipertansiyona karşı, kan basıncının düzenlenmesine yardımcı olan ve yüksek kolesterol karşısında güçlü bir yardımcı üründür. Sindirime yardımcı olan ve kolesterole olan katkısı, güçlü temizleme etkisine ek olarak, pilavda kullanıldığında diyet için ideal bir yiyecek haline gelir.

Pirinç diyetinin şeması

Pilav diyeti açlığınızı hızlı bir şekilde yatıştırıyor. Ancak, çok az kaloriye sahip, lif açısından zengin, ayrıca az sodyumludur. Bu nedenle, boşaltım sisteminde inhibe edici etkiye sahip ve diğer yiyeceklerle birlikte suyun vücutta tutulmasına yardımcı olarak kilo vermeye katkı sağlar. Bu özellikleri sayesinde, pirincin etkisi hem arındırıcı hem de incelticidir. Bu nedenle pirinç kilo vermek için 9 günlük diyet uygulaması yapmakta fayda vardır.

9 günlük pirinç diyeti: hızlı kilo vermek

Bu diyetimizde porsiyon başına 80 gramdan fazla kullanılmayacak olan kahverengi pirinçtir. Bir menü aşağıdaki gibi dokuz gün boyunca kullanılmalıdır.

Kahvaltı: Bir bardak pirinç sütü + 3 pirinç keki +% 100 meyveli az miktarda organik reçel (katkı maddeleri ve tatlandırıcılar olmadan)

Atıştırmalık ara öğün: mevsim meyvesi

Öğle yemeği: Haşlanmış veya hafif tuzlu kahverengi pilav veya alternatif olarak pirinç püresi, taze peynir ve haşlanmış sebzeler. Pilavın alternatifi olarak, balık (deniz levreği), yağsız tavuk, sebze ve sebze benzeri gibi biraz daha besleyici bileşenler sunabilirsiniz. Yağsız et ve balıklar baharatsız olarak ızgarada pişirilmeli veya fırınlanmalı ve sebze ve sebze benzeri ürünlerle birlikte alınmalıdır

Atıştırmalık ara öğün: meyve

Akşam yemeği: haşlanmış karides (veya alternatif olarak beyaz et) ile karıştırılmış haşlanmış pirinç + tuzsuz ve az miktarda yağ ile karıştırılmış karışık salata (veya ızgara sebzeler) yenebilir.

Bir not: Pirinç maskesi ile daha genç ve naif bir yüz için pirinç maskesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.