7 günde 4 kilo verdiren diyet bulundu!!!

0 74

3 öğün diyet listesi birçok zayıflamak takipçilerimizin vazgeçilmez diyetidir. Sağlıklı diyet listeleri çok önemlidir. Özellikle dukan diyeti, 1 haftalık kolay diyet listesi ve 5 saat aç kalma diyeti gibi özel tarifli diyetler çoğu kimsenin uygulaya geldiği ve başarı elde ettiği diyetlerdir. 5 saatte bir yiyerek zayıflama ise vazgeçilmezlerdendir. Diyet listeleri bayan ve erkek tüm takipçilerimizin sıklıkla ziyaret ettiği ve not aldığı diyetlerimizden olduğundan dolayı sizler için özel bir diyet daha hazırladık. Şimdi 7 günde 4 kilo yağ yaktıran diyeti hazırladık. Şimdi 7 gün boyunca tam 3 öğün aşağıdaki diyet programını uygulamanızı öneririz. Bu sayede 1215 kilokalori diyet tüketmiş olacaksınız.

7 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Özeti

Toplam 1215 (kcal)

Protein 100 g / yağ 51 g / Karbonhidrat 88 g

Bu diyet, tatile gitmeden önce birkaç kilo vermesi gerekenler için uygundur. Hızlı bir sonuç bekliyorsanız bu diyete bir haftadan uzun süre bağlı kalmayın. Düşük kalorili bir diyetin uzun vadede sağlık ve yeme davranışına olumsuz etkisi vardır. Bir hafta sonra, yavaş yavaş normal düşük kalorili günlük tüketiminize döner ve kalorileri artırırsınız.

Bu diyet aynı zamanda nispeten uzun, orta boylu kadınlar veya orta derecede aktif bir yaşam tarzı olan kadınlar tarafından da kullanılabilir, gün boyunca hareketlidir ve haftada 2-3 kez hafif egzersizler yaptığı için…

Diyet üç ana öğün ve bir çerezden oluşur. Yiyecekler bir günde 4 saatlik aralıklara dağıtılır. Bu yaklaşım açlığın daha iyi kontrol edilmesini sağlar ve sık sık atıştırmayı önler.

Yatmadan 3-4 saat öncesinden yemek yemeyin ve aralardaki öğünler arasında durgun su için.

Kahvaltı (331 Kcal)

Sebzeli iki yumurtalı omlet, sütlü kahve

Şekersiz kahve – 160 ml.

Süt % 2,5 = 200 g

Tavuk yumurtası 2 = 110 g

Domates = 100 gr

Kırmızı Pul Biber = 100 g

Ispanak = 20 g

Tuz (tadında) = 2 g

7 günde 4 kilo

Sütlü omlet ve kahve için. Sütü karıştırın yalpalama yapın, sebzeleri kesin ve yumurtalara ekleyin. Tadı için tuzlamayı hafif tutmayı unutmayın. Yağsız bir kapta bir omlet kızartın. İstenirse, kahveye besleyici olmayan bir tatlandırıcı ekleyebilirsiniz.

Öğle Yemeği (392 kcal)

Fırında tavuk fileto, lahana salatası ve buğday lapası

Karabuğday – 40 g

Tavuk göğsü filetosu – 100 g

Beyaz lahana – 100 g

Salatalık – 100 g

Yeşil soğan – 20 g

Zeytinyağı – 10 g

Tuz (tadında) – 2 g

Biber öğütülmüş siyah (tadında) – 2 g

Kurutulmuş kırmızı biber (tadında) – 2 g

Şekersiz siyah çay – 240 ml.

(Kaynar su karabuğday)

7 günde 4 kilo

Karabuğdayı tuzlu suda kaynatın. İstenirse, biber veya başka baharatlar ekleyin. Tavuk filetoyu tuz, baharat ve bitkisel yağ (5 gram) ile karıştırın. Fırında bir folyo içinde 40 dakika fırında bekletin. Beyaz lahanayı, soğanı, salatalığı ve tuzu ekleyin. Yağın kalan kısmı ile karıştırın.

Akşam Yemeği (320 kcal)

Sebze salatası ve fırında uskumru, yeşil çay

Uskumru – 120 gr

Patates – 50 gr

Havuç – 50 g

Pancar – 50 gr

Lahana turşusu – 50 g

Limon suyu – 5 g

Tuz (tadında) – 2 g

Biber öğütülmüş siyah (tadında) – 2 g

Şekersiz yeşil çay – 240 ml.

Sebzeleri pişirmek için su

7 günde 4 kilo

Uskumru tuz, karabiber, limon suyu ile karıştırın ve fırında folyo içinde pişirin. Kırmızı pancarları, havuçları ve patatesleri tavada pişirin, soyun, kesin, lahana turşusu ve tuz ekleyin, sonra karıştırın. Arzu edilirse, çaya besleyici olmayan bir tatlandırıcı ilave edilebilir.

Diğer diyet menülerimiz için Tıklayın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.